Wuxi CMC Machinery Co.,Ltd

Wuxi CMC Machinery Co., Ltd

Najbardziej profesjonalny producent maszyn z lekkim biegunem.

Eksporter: Nantong CMC Machinery Co., Ltd

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
marki: CMC
Ilość pracowników: 30~50
Coroczne wyprzedaże: 5,000,000-6,000,000
Rok założenia: 2009
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Wuxi CMC machinery co., LTD znajduje się w Wuxi w prowincji Jiangsu niedaleko Szanghaju, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, sprzedaży i serwisie maszyn do słupów świetlnych.

 

Nasza firma posiada własną unikalną technologię i dobrą bazę klientów w zakresie rozwoju i produkcji kompletnej linii maszyn do słupów świetlnych.Nasze główne produkty to linia cięcia na długość, tandemowa hydrauliczna prasa krawędziowa CNC, spawarka do płyt podstawy, maszyna do cięcia drzwi z oświetleniem CNC, maszyna do montażu i prostowania wysokiego masztu, przenośna maszyna do cięcia płomieniowego CNC, spawarka bramowa do wysokiego masztu, maszyna do cięcia blachy stalowej , spawarka z zamknięciem biegunowym, sprzęt do cynkowania ogniowego i tak dalej.

 

Chiny Wuxi CMC Machinery Co.,Ltd profil firmy 0

Nasza samodzielnie opracowana linia cięcia na długość, Wyjście bezpośrednio ze stalowej cewki na trapezową płytę równoramienną.Ma wysoką automatyzację, dużą prędkość i uzyskał krajowy nowy praktyczny patent.Bazując na tandemowej hydraulicznej prasie krawędziowej CNC, dokonaliśmy wielu ulepszeń, dzięki czemu maszyna jest szczególnie odpowiednia do szybkiej i wydajnej produkcji lekkich słupów.Aby sprostać wymaganiom klientów, opracowaliśmy maszynę do cięcia drzwi świetlnych CNC, spawarkę do płyt podstawy, automatyczną wiertarkę dwu- / czterogłowicową, automat spawalniczy z wysokim masztem itp., Stale optymalizujemy i ulepszamy nasze produkty, aby sprostać wymaganiom branży lekkich słupów. .Znacząco zmienia sytuację pracy ręcznej oraz poprawia jakość i efektywność produkcji słupów świetlnych.

 

Ponad 80% produktów jest eksportowanych na rynki zagraniczne, takie jak Tajlandia, Malezja, Indie, Stany Zjednoczone, Meksyk, Brazylia, Rosja, Łotwa, Kazachstan, Algieria, Egipt, Etiopia, Bliski Wschód itp.

Nasi inżynierowie mają bogate doświadczenie w instalacji i uruchomieniu za granicą, dobre umiejętności w zakresie

Komunikacja w języku angielskim, umiejętności techniczne i umiejętność rozwiązywania problemów na odległość.

 

Chiny Wuxi CMC Machinery Co.,Ltd profil firmy 1

Po latach biegania staliśmy się zespołem o innowacyjnych nawykach pracy, ścisłej współpracy ze sobą, trzymając się kluczowej technologii maszyn z słupami świetlnymi, możemy być herbatą w 100% zaufaną

 

Chiny Wuxi CMC Machinery Co.,Ltd profil firmy 2

W 2017 roku założyliśmy spółkę joint venture o nazwie Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd w mieście Xuzhou w prowincji Jiangsu.Wytwarza linię / urządzenia do cynkowania ogniowego, może się spotkać

wymagania klientów dotyczące obróbki antykorozyjnej lekkiego słupa, wysokiego masztu.Bazując na wieloletnim doświadczeniu i znajomości oryginalnego cynkowania ogniowego, nieustannie rozwijamy i unowocześniamy proces HDG.Osiągnął bardzo zaawansowany poziom techniczny.Dostarczyliśmy zarówno maszyny / linie do słupów świetlnych, jak i linie do cynkowania ogniowego dla wielu klientów.

 

Chiny Wuxi CMC Machinery Co.,Ltd profil firmy 3

Obecnie nasza firma jest stabilna, ma dobrą kondycję finansową i jest w okresie silnego wzrostu.

Mamy nadzieję na nawiązanie dobrych relacji z większą liczbą klientów, rozwój i synchronizację postępów

 

 

 

 

 

Historia

W 2003 roku nasza firma zaczęła badać i rozwijać maszyny do lekkich słupów, takie jak nasze przycinanie na długość, różni się w przypadku zwykłego i tradycyjnego cięcia na długość, dzięki temu możemy uzyskać jedną stronę małą, jedną stronę większą, podobnie jak blacha trapezowa , co pozwala zoptymalizować wykorzystanie blachy, oszczędzić na kosztach. Posiadamy również zgrzewarkę zamkniętą, prostownicę, wycinarkę CNC do drzwi, zgrzewarkę do płyt podstawy, wiertarkę dwugłowicową ... Jesteśmy ekspertami w zakresie maszyn do lekkich słupów. W wielu krajach są nasze maszyny, np. w USA - 2 linie produkcyjne, w algierii 2 linie produkcyjne, w Indiach 5 linii, w Arabii Saudyjskiej 3 linie ...

 

 

 

 

Usługa

Nasz świetny zespół projektantów może tworzyć spersonalizowane produkty zgodnie z wymaganiami użytkowania, aby zmaksymalizować wartość dla klienta i zoptymalizować wydajność kosztową klienta.

Istnieje kilka razy różnica między Chinami i innymi krajami, w szczególności krajami Ameryki, ale nasi serwisanci mogą być online przez 24 godziny, aby rozwiązać problem z klientami przez Skype, e-mail lub telefon.

Czasami trudno jest obcokrajowcom podróżować po Chinach w celu znalezienia potrzebnych produktów, możemy dać klientowi dobre sugestie dotyczące innych maszyn, ponieważ wykonujemy obrabiarki blachowe od ponad 10 lat. Możemy także prowadzić samochód, aby zabrać klientów do innych fabryk, aby go kupić.

MASZYNA DO CIĘCIA TAŚMY O ŚWIECIE, PRACA W FIRMIE SHALASHA, NOWE DELHI, INDIE

CAŁKIEM LEKKIEGO LINIOWEGO PRACUJĄCEGO W PAKISTANIE

Nasz zespół

Projektowanie i badania i rozwój zespół —— mają profesjonalną wiedzę i bogate doświadczenie, potrafią spełnić specyficzne wymagania klientów i zaproponować im rozsądniejsze, bardziej ekologiczne rozwiązania.

Zespół sprzedaży——Dobra znajomość języka angielskiego i umiejętności wypowiedzi ustnej , Wystarczająca znajomość produktu , Umiejętności komunikacyjne, dobre umiejętności prowadzenia pojazdów.

Zespół obsługi posprzedażowej——24-godzinny serwis online, aby pomóc klientowi rozwiązać problem z maszyną.Zazwyczaj do analizy staramy się używać sieci, takich jak Skype, WhatsApp, rozmowa twarzą w twarz lub poczta e-mailawaria maszynyi na koniec daj klientowi rozwiązanie. ten sposób jest najbardziej ekonomiczny.

Chiny Wuxi CMC Machinery Co.,Ltd profil firmy 0

 

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość