Przyjazny dla środowiska sprzęt do cynkowania System automatycznego sterowania do mycia kwasem

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: XLY
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: standardowe opakowanie eksportowe
Czas dostawy: 60 dni
Zasady płatności: L / C, T / T, D / P, D / A

Szczegóły informacji

Zanieczyszczenie: Bez Automatyczna kontrola: Hi-Tech
rozmiar: Klientizowany Kolor:: Do klienta
Numer modelu:: ocynkownia ogniowa Paliwo:: disel / gad / oil
Nazwa produktu: Linia do produkcji drutu galwanicznego
High Light:

sprzęt do cynkowania ogniowego

,

linia do cynkowania ogniowego

opis produktu

Maszyna do cynkowania ogniowego Automatyczny system mycia kwasem

System ten pozwala na manualny interfejs sterowania efektem wytrawiania nieuwarunkowanym przy sztucznej interwencji oraz rejestrację danych w czasie rzeczywistym, tworzenie dużych danych, przyszłość poprzez analizę dużych danych, w zależności od stężenia kwasu i temperatury, parametrów kształtu, automatycznego tworzenia rozsądny proces wytrawiania.

1. tor jest wspólny z zamkniętą pojedynczą belką, w odległości około 32 metrów.

2. uchwyt konfiguracji 2 zestawy, pojedynczy zestaw obciążenia ręcznego 10 T, prędkość robocza 10-20 m / min;

3. ręka wspierająca jest wyposażona w sterownik PLC pojazdu, przetwornicę częstotliwości, moduł komunikacji bezprzewodowej, czytnik kodów, lokalizator śladów, system rozpoznawania RFID i tak dalej do sterowania oryginalnym urządzeniem, a poziom ochrony elektrycznej skrzynki sterującej wynosi IP65.

4. system wykorzystuje przesuwną linię jezdną, zasilanie kolektora zasilacza samochodowego; wszystkie jednostki i główny system sterowania przejmują kontrolę przemysłową między bezprzewodową siecią Ethernet, implementacją PLC pojazdu i naziemnej wymiany danych PLC.

do klienta:

2.1 wieża energetyczna itp

2.2 słup uliczny

2.3 małe części (śruba itp.)

2.4 rura stalowa

System oczyszczania kwaśnego dymu: przy zamkniętym budynku z kwasem, z uszczelnioną wodą i elementem roboczym, należy wprowadzić i wyprowadzić technikę kontroli kwaśnego dymu w domu, zasysać dym kwaśny do wieży wtórnego oczyszczania kwasem za pomocą wentylatora, z rozpylaniem wody i rozpuszczalna kwasymetria wodorotlenku sodu w celu osiągnięcia recyklingu kwasu i spełnienia wymagań ochrony środowiska.

W tym systemie zastosowano ręczne urządzenie podnoszące z ramieniem pionowym, w porównaniu z tradycyjnym pojazdem lub elektrycznym wciągnikiem, z dokładnym pozycjonowaniem, bez wstrząsów, można uzyskać stabilne zawieszenie zawiesia w górę i w dół, aby uniknąć upadku zawiesi i przedmiotu obrabianego do basenu kwasu i moja firma niezależne badania i rozwój urządzenia podnoszącego, z programem automatycznego sterowania PLC, mogą być inteligentne zadanie podnoszenia jest regulowane przez proces wytrawiania rejestrującego czas obróbki rowka, reguluje zadanie ręczne, zmniejsza czas obciążenia, precyzyjne sterowanie czas wytrawiania i automatycznie wprowadzić i przejść do następnego procesu zbiornika zbiornika wytrawiania.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych