Chiny Hydrauliczny hamulec prasy CNC producent
Wuxi CMC Machinery Co., Ltd

Najbardziej profesjonalny producent maszyn z lekkim biegunem.

Eksporter: Nantong CMC Machinery Co., Ltd

O nas

Wuxi CMC Machinery Co.,Ltd
Wuxi CMC Machinery Co.,Ltd
Wuxi CMC Machinery Co.,Ltd
Wuxi CMC Machinery Co.,Ltd
1 2 3 4

Wuxi CMC Machinery Co.,Ltd

 • Wuxi CMC machinery co. 、 、 、 、 、

Dostać Hydrauliczny hamulec prasy CNC & Naciśnij przycisk hamulca Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Rynek Główny

 • Ameryka Północna
 • Ameryka Południowa
 • Wschodnia Europa
 • Azji wschodniej
 • Azja Południowo-Wschodnia
 • Bliski Wschód
 • Afryka
 • Na calym swiecie

Rodzaj działalności

 • Producent
 • Eksporter

Inne szczegóły

 • marki : CMC
 • Ilość pracowników : 30~50
 • Coroczne wyprzedaże : 3,000,000-5,000,000
 • Rok założenia : 2003
 • pc Export : 70% - 80%

CMC Machinery Co., Ltd.

Wuxi CMC machinery co., LTD znajduje się w Wuxi, w prowincji Jiangsu, niedaleko Szanghaju, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, sprzedaży i serwisie maszyn do słupów świetlnych.

Nasza firma posiada własną unikalną technologię i dobrą bazę klientów w zakresie rozwoju i produkcji kompletnej linii maszyn z biegunami świetlnymi. Nasze główne produkty to linia cięcia na długość, tandemowa hydrauliczna prasa krawędziowa CNC, maszyna do spawania płyty podstawy, maszyna do cięcia drzwi z lekkim słupkiem CNC, maszyna do montażu i prostowania wysokiego masztu, przenośna maszyna do cięcia płomieniem CNC, spawarka bramowa do wysokiego masztu, maszyna do cięcia blachy stalowej , zgrzewarka słupowa, sprzęt do cynkowania ogniowego i tak dalej.

Nasza samodzielnie opracowana linia cięcia na długość, Wyjście z cewki stalowej bezpośrednio na trapezową płytę równoramienną. Ma wysoką automatyzację, dużą prędkość i uzyskał nowy krajowy praktyczny patent. W oparciu o hydrauliczną prasę krawędziową CNC tandem wprowadziliśmy wiele usprawnień, dzięki czemu maszyna jest szczególnie odpowiednia do szybkiej i wydajnej produkcji lekkich słupów. Aby sprostać wymaganiom klientów, opracowaliśmy maszynę do cięcia drzwi z lekkim biegunem CNC, spawarkę do płyt bazowych, automatyczną wiertarkę dwu / czterogłowicową, automatyczną spawarkę z wysokim masztem itp., Stale optymalizujemy i ulepszamy nasze produkty, aby sprostać wymaganiom przemysłu słupów lekkich . To znacznie zmienia sytuację pracy ręcznej oraz poprawia jakość i wydajność produkcji słupów świetlnych.

80% produktów jest eksportowanych na rynki zagraniczne, takie jak Tajlandia, Malezja, Indie, Stany Zjednoczone, Meksyk, Brazylia, Rosja, Łotwa, Kazachstan, Algieria, Egipt, Etiopia, Bliski Wschód itp.

Nasi inżynierowie mają bogate doświadczenie w instalowaniu i uruchamianiu za granicą, dobre umiejętności

Komunikacja w języku angielskim, umiejętności techniczne i zdalna obsługa w celu rozwiązywania problemów.

Po latach pracy staliśmy się zespołem z nowatorskimi nawykami pracy, bliską współpracą, posiadającą kluczową technologię lekkich słupów, możemy być w 100% zaufaną herbatą

W 2017 roku założyliśmy spółkę joint venture o nazwie Jiangsu XinLingYu Intelligent Technology Co., Ltd w mieście Xuzhou w prowincji Jiangsu. Produkuje linię / urządzenia do cynkowania ogniowego, może spełnić

wymagania klientów dotyczące obróbki antykorozyjnej dla słupa lekkiego, wysokiego masztu. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę na temat oryginalnego cynkowania ogniowego kontynuujemy rozwój i innowacje procesu HDG. Osiągnął bardzo zaawansowany poziom techniczny. Dostarczyliśmy zarówno maszyny / linie światłowodowe, jak i linie cynkowania ogniowego wielu klientom.

Obecnie nasza firma działa stabilnie, ma dobrą sytuację finansową i silny okres wzrostu.

Mamy nadzieję nawiązać dobre relacje z większą liczbą klientów, rozwijać i synchronizować postępy

WUXI CMC MACHINERY CO., LTD TEL: + 86-510-88585948 FAKS: + 86-510-68930088 www.cnchydraulicpressbrake.com

Adres: nr 268, droga Deyu, strefa przemysłowa Jiguangdian, miasto Hongshan, nowa dzielnica, miasto Wuxi, prowincja Jiangsu, Chiny

Szczegóły kontaktu